0No authorization...
 
 
PodkarpackieOK
Aktualnie czytana treść:
Czym dziś posługiwałby się McGywer?
 
 
Sprawdź pogodę dla:
Czym dziś posługiwałby się McGywer?
 
Czym dziś posługiwałby się ...
Oceń

Kto w latach 90- tych śledził losy popularnego McGywera ten z pewnością pamięta legendarny czerwony scyzoryk, za pomocą którego główny bohater był w stanie wykonywać przeróżne sztuczki techniczne. Scyzoryk taki można nabyć i dziś pod marką szwajcarskiego Victorinoxa jednak świat poszedł do przodu, a niewielki kompaktowy "swiss army knife" został wyparty przez multitoole. Wielu zapewne o nich słyszało, a niektórzy posiadają je w domach. Multitool przypomina kombinerki z tą różnicą, iż posiada całą masę przydatnych ramion, które mogą służyć jako: ostrze, śrubokręt płaski, krzyżakowy, piłka, a nawet otwieracz do konserw. Niekwestionowanym liderem rynku pod tym względem jest firma Latherman. Jej podstawowy model o nazwie Rev można nabyć już za około 100 złotych. Latherman chwali się, iż jego produkty powstają w 100%  w USA i nie ma tu mowy o outsourcingu do Chin. W każdym niemal multi-narzędziu jest kilka funkcji takich jak ostrze, kombinerki i śruborkęt, które pozwalają zaoszczędzić czas podczas drobnych domowych napraw. Narzędzie docenią także rowerzyści, bo kiedy coś zepsuje się w terenie i trzeba użyć kombinerek, niewielki Rev pod ręką stanowi potężną pomoc. Na szczycie hierarchii Lathermana stoją mocny SuperTool czy też high-endowy OHT. Ten ostatni zapewnia w pełni jednoręczny dostęp do wszystkich narzędzi. Stanowi ciekawą propozycję dla majsterkowiczów,  ale także służb mundurowych czy wojska. Ciekawostką jest, iż firma oferuje specjalny tool MUT dla saperów wyposażony w różne akcesoria,  skuteczne w przecinaniu kabli czy czyszczeniu broni. 

Narzędzia te z pozoru wydają się do wszystkiego, a więc jak mówi przysłowie do niczego, jednak kiedy mamy je pod ręką stają się niezastąpionymi kompanami we wszelkich drobnych naprawach, a także podczas wszelkich "outdorowych" aktywności poza miastem.

 
 
 
Wybierz gwiazdkę / ocenę (1 - 10):
 
Co ma największy wpływ na Twoją ocenę ?
Rozwiń
Przedstawiona treść jest interesująca
Przedstawiona treść jest zrozumiała
Przedstawiona treść jest przydatna
Przedstawiona treść ma wystraczającą długość
Żadne z powyższych
 
Pole uwagi nie jest wymagane:
 
Uwagi dotyczące treści:
 
  Za dużo znaków
Adres mail jest wymagany, jeśli zostało wypełnione pole uwagi:
 
Adres mail:
Proszę wypełnić pole adres mail. Błędny format adresu mail. Za mało znaków. Za dużo znaków.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)
Proszę zaznaczyć akceptację.
 
Przed wysłaniem
wprowadź kod z obrazka:
Proszę wprowadzić kod z obrazka. Za mało znaków. Za dużo znaków. Za mało znaków. Za dużo znaków.
 
Zmień obrazek
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PodkarpackieOK © 2010-2019  
Wszystkie teksty są chronione prawem autorskim
Informacje