0No authorization...
 
 
PodkarpackieOK
Aktualnie czytana treść:
Euro-debata w Rzeszowie
 
 
 
Sprawdź pogodę dla:
 Podkarpacie
 
 
Euro-debata w Rzeszowie
 
Euro-debata w Rzeszowie
Oceń

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Rzeszowie wspólnie z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania organizuje debatę pt. „Integracja europejska w kontekście przebudowy Unii Gospodarczo-Walutowej”. W trakcie debaty zostaną poruszone zagadnienia dotyczące sposobów, w jakie Unia Europejska powinna dalej zacieśniać współpracę w ramach Unii Gospodarczo-Walutowej. Ponadto jednym z tematów będzie kwestia wprowadzenia euro w Polsce, prelegenci odpowiedzą m.in. na pytanie, kiedy i w jakich warunkach Polska powinna przyjąć walutę euro, do czego zobowiązaliśmy się wchodząc do Unii Europejskiej w dniu 1 maja 2004 roku. Przedsięwzięcie będzie również szansą na zadanie pytań przez zgromadzoną publiczność. Debata odbędzie się w dniu 1 grudnia o godz. 12.00 w Klubie Akademickim IQ WSIiZ.

Panelistami debaty będą: prof. Bartłomiej Kamiński - ekspert Banku Światowego, Anna Kosior - dyrektor Biura Integracji ze Strefą Euro Instytutu Ekonomicznego NBP, dr Jacek Rodzinka - dyrektor ds. Rozwoju Komercji Instytutu Badań i Analiz Finansowych WSIiZ w Rzeszowie, a także dr Marcin Halicki ekonomista z Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Partnerami debaty są: Instytut Badań i Analiz Finansowych, Instytut Badań nad Cywilizacjami, Instytut Rozwoju Personelu, a także Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Rzeszów.

Zgłoszenia udziału w debacie należy kierować do dnia 27 listopada na adres: rodm@wsiz.rzeszow.pllub telefonicznie (17) 86-61-284.

Ponadto po debacie istnieje możliwość skorzystania z konsultacji statystycznych, zrealizowanych przez przedstawiciela Urzędu Statystycznego w Rzeszowie. Konsultacje kierowane są do osób zainteresowanych pozyskaniem bliższych informacji nt. Banku Danych Lokalnych oraz Systemu STRATEG. Konsultacje odbędą się w godz. 13:35-15;15 w sali komputerowej RA250a. Osoby zainteresowane udziałem w konsultacjach prosimy,do 27 listopada, o kontakt e-mailowy: rodm@wsiz.rzeszow.pl, z dopiskiem Konsultacje statystyczne.

 

 
 
 
Wybierz gwiazdkę / ocenę (1 - 10):
 
Co ma największy wpływ na Twoją ocenę ?
Rozwiń
Przedstawiona treść jest interesująca
Przedstawiona treść jest zrozumiała
Przedstawiona treść jest przydatna
Przedstawiona treść ma wystraczającą długość
Żadne z powyższych
 
Pole uwagi nie jest wymagane:
 
Uwagi dotyczące treści:
 
  Za dużo znaków
Adres mail jest wymagany, jeśli zostało wypełnione pole uwagi:
 
Adres mail:
Proszę wypełnić pole adres mail. Błędny format adresu mail. Za mało znaków. Za dużo znaków.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)
Proszę zaznaczyć akceptację.
 
Przed wysłaniem
wprowadź kod z obrazka:
Proszę wprowadzić kod z obrazka. Za mało znaków. Za dużo znaków. Za mało znaków. Za dużo znaków.
 
Zmień obrazek
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PodkarpackieOK © 2010-2019  
Wszystkie teksty są chronione prawem autorskim
Informacje