0No authorization...
 
 
PodkarpackieOK
Aktualnie czytana treść:
GRA(fika) – warsztaty graficzne w Rzeszowie
 
 
Sprawdź pogodę dla:
 Podkarpacie
 
 
GRA(fika) – warsztaty graficzne w Rzeszowie
fot:Biuro Prasowe WSIiZ
 
GRA(fika) – warsztaty ...
Oceń

GRA(fika), pod taką nazwą za kilka dni odbędzie się pierwsza w roku 2017 edycja warsztatów graficznych organizowanych, dla uczniów szkół średnich i maturzystów, przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarzadzania w Rzeszowie. Warsztaty poprowadzi Mikołaj Birek, znakomity, młody grafik, specjalista w obszarze animacji.

Podczas 20 godzin warsztatów uczestnicy m.in. będą poznawać niesamowity świat animacji – od etapu kreacji, przez aspekty narzędziowe, aż po finalny produkt, dowiedzą się w jaki sposób obraz, który mamy w głowie przenieść do rzeczywistości, a także w praktyczny sposób będą zgłębiać tajniki nowoczesnych technologii graficznych wykorzystywanych w tworzeniu animacji i gier.

Warsztaty poprowadzi Mikołaj Birek, znakomity, młody grafik, specjalista w obszarze animacji,  na co dzień prowadzący zajęcia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarzadzania w Rzeszowie, z takich przedmiotów, jak m.in.: pracownia animacji i wideo czy grafika multimedialna. Birek na swoim koncie ma kilka sukcesów m.in. zdobył pierwsze miejsce w organizowanym przez Microsoft konkursie Imagine Cup z grą Lore, jako mentor zespołu HotHead Balloon. Ponadto jest twórcą grafiki do kilku filmów animowanych, a także wizualizacji i teledysków dla zespołów Rotten Bark, Lostbone, Regent oraz muzyki do gier Painkiller: Redemption, Painkiller: Recurring Evil, Billboard Guerilla.

- Podczas warsztatów zawsze staram się znaleźć coś ciekawego dla wszystkich, niezależnie od stopnia zaawansowania – dla zupełnych nowicjuszy, ale też tych obeznanych już z grafiką komputerową. Nie ma żadnych wymagań wstępnych, nie trzeba umieć rysować ani mieć wcześniejszego doświadczenia z oprogramowaniem. Myślę, że każdy z uczestników skorzysta na udziale w trzeciej już edycji warsztatów – informuje prowadzący warsztaty Mikołaj Birek.

Biuro Prasowe WSIiZ

Organizatorem warsztatów jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania, która jako jedyna w kraju prowadzi studia na kierunku „Grafika komputerowa i produkcja multimedialna”. Warsztaty przeznaczone są dla uczniów szkół średnich oraz maturzystów. W roku 2017 przewidziano dwie edycje warsztatów, pierwsza w dniach 11-14 lipca, druga 25-28 lipca, zapisy trwają kolejno do 7 i 10 lipca.

- Jeśli młodym ludziom marzy się kariera grafika, tworzenie gier, czy animacji na potrzeby marketingu. Jeśli chcą związać swoją przyszłość z multimediami i komunikacją wizualną, te warsztaty dadzą im szansę na sprawdzenie swojego potencjału i zdobycia lub poszerzenia już posiadanej wiedzy – podkreśla Agata Warywoda z WSIiZ w Rzeszowie, organizatorka warsztatów.

Warunki udziału w warsztacie „GRA(fika)” oraz zapisy znajdują się pod adresem http://formularz.wsiz.pl/grafika/

 
 
 
Wybierz gwiazdkę / ocenę (1 - 10):
 
Co ma największy wpływ na Twoją ocenę ?
Rozwiń
Przedstawiona treść jest interesująca
Przedstawiona treść jest zrozumiała
Przedstawiona treść jest przydatna
Przedstawiona treść ma wystraczającą długość
Żadne z powyższych
 
Pole uwagi nie jest wymagane:
 
Uwagi dotyczące treści:
 
  Za dużo znaków
Adres mail jest wymagany, jeśli zostało wypełnione pole uwagi:
 
Adres mail:
Proszę wypełnić pole adres mail. Błędny format adresu mail. Za mało znaków. Za dużo znaków.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)
Proszę zaznaczyć akceptację.
 
Przed wysłaniem
wprowadź kod z obrazka:
Proszę wprowadzić kod z obrazka. Za mało znaków. Za dużo znaków. Za mało znaków. Za dużo znaków.
 
Zmień obrazek
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PodkarpackieOK © 2010-2019  
Wszystkie teksty są chronione prawem autorskim
Informacje