0No authorization...
 
 
PodkarpackieOK
Aktualnie czytana treść:
I Targi Ślubne w Tarnobrzegu już wkrótce
 
 
Sprawdź pogodę dla:
 Podkarpacie
 
 
I Targi Ślubne w Tarnobrzegu już wkrótce
fot:Eszter Dévényi pixabay.com
 
I Targi Ślubne w ...
Oceń

Kilkudziesięciu wystawców będzie uczestniczyło w I Targach Ślubnych organizowanych przez Tarnobrzeską Agencję Rozwoju Regionalnego w dniu 14 lutego 2016 r. w godz. od 10 do 18. Do Tarnobrzeskiego Parku Przemysłowo Technologicznego przyjadą przedsiębiorcy m.in. z Sandomierza, Stalowej Woli, Mielca, Łańcuta, Krosna oraz Rzeszowa.
Będą również przedsiębiorcy z Tarnobrzega. Tego typu targi cieszą się dużym  zainteresowaniem. Świadczy o tym fakt, że udział w targach potwierdziło około 60 wystawców z branży hotelarskiej, restauracje, salony sukien ślubnych, wizażyści, salony fryzjerskie, dekoratorzy i floryści.
 Przygotowaniem stoisk wystawienniczych zajmie się krośnieńska firma Tetrix, która jest liderem w tej branży. Za scenę, światło i nagłośnienie będzie odpowiadać Czak Music Tarnobrzeg. Targi są objęte patronatami medialnymi. Będzie je dodatkowo reklamować Jagoda Judzińska, popularna modelka z V edycji programu Top Model.
Nie zabraknie również atrakcji towarzyszących tj. wykłady tematyczne z liderami branży fryzjerskiej i kosmetycznej, które odbywać się będą w sali konferencyjnej, show fryzjersko-wizażowe, koncert gwiazdy wieczoru, pokaz tańca, konkursy, prezentacje zespołów weselnych oraz degustacje. Uruchomiona zostanie „Kawiarenka dla zakochanych”, a w niej pełne miłości smaki będzie serwowała Aleksandra Weryńska, właścicielka hotelu Anna w Wielowsi.

Targi umożliwią zwiedzającym, w tym przyszłym parom młodym, poznanie trendów obowiązujących w modzie ślubnej, dlatego jednym z punktów programu będzie Gala Ślubna. Stąd też niepowtarzalna okazja do zaistnienia w branży modelingowej. Casting na modeli i modelki odbędzie się 5 lutego br. w godz. od 15 do 20 w Atelier GA MON w Tarnobrzegu.

Targi odbędą się 14 lutego w godz. od 10 do 18, TPPT al. Warszawska 227, szczegóły dotyczące wydarzenia na stronie www.tarr.pl oraz na profilu społecznościowym FB – I Targi Ślubne TARR.

Lista wystawców (którzy już potwierdzili swój udział) według miejscowości.

Tarnobrzeg: Profesjonalne Studio Urody No1, Hotel „Anna”, Recman, Salon Ślubny Dalida, Dom Weselny, Kwiaciarnia „Gosia”, Restauracja „Anser”, Meganadruki – Selfomat, FHU Astra, Pracownia krawiecka „Szyk”, Studio Kosmetyczne Coco, DI JESUS BY COCO STUDIO FELIX LR health&beauty.
Sandomierz: Gi-Gant Bajla Sandomierz, Rezydencja Sandomierska, Sklep Sandra, Akademia Tatuażu i Urody, Pensjonat „Pod Pieprzówkami”, LuxBut, Bukieciarnia Anna Świerkula, Adam Jaskot Fotografia, Hotel, Restauracja „Pod Ciżemką”, Air lekka Fotografia Roman Śmiechowski.
Stalowa Wola: Szast-Prast Fotografia Ślubna, Dekoracje Ślubne „Rosalinda”, Moda Ślubna „Szyk”, Mary Kay Cosmetics, Balonowa Fotka, LT Studio, „Gentlemean” Moda Męska S.C.. Pole&Roll
Rzeszów: Studio Mody „Pilar”
Łańcut: Vipo Krawcy Krosno: Jubiler Jaracz, Baranów Sandomierski: Zespół Zamkowo-Pałacowy w Baranowie Sandomierskim, Agatówka: Agencja Artystyczna Maciej Osuch, Iskra Film
Gorzyce: Studio Foto Piotr, Dwikozy: Dwór Dwikozy, Suchy Las: Kilian Master Smak
Pysznica: Bakpol 2, Koprzywnica: IM Dekoracje, Czarna: Redsky Studio

 
 
 
Wybierz gwiazdkę / ocenę (1 - 10):
 
Co ma największy wpływ na Twoją ocenę ?
Rozwiń
Przedstawiona treść jest interesująca
Przedstawiona treść jest zrozumiała
Przedstawiona treść jest przydatna
Przedstawiona treść ma wystraczającą długość
Żadne z powyższych
 
Pole uwagi nie jest wymagane:
 
Uwagi dotyczące treści:
 
  Za dużo znaków
Adres mail jest wymagany, jeśli zostało wypełnione pole uwagi:
 
Adres mail:
Proszę wypełnić pole adres mail. Błędny format adresu mail. Za mało znaków. Za dużo znaków.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)
Proszę zaznaczyć akceptację.
 
Przed wysłaniem
wprowadź kod z obrazka:
Proszę wprowadzić kod z obrazka. Za mało znaków. Za dużo znaków. Za mało znaków. Za dużo znaków.
 
Zmień obrazek
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PodkarpackieOK © 2010-2019  
Wszystkie teksty są chronione prawem autorskim
Informacje