0No authorization...
 
 
PodkarpackieOK
Aktualnie czytana treść:
List Marka Ordyczyńskiego do wyborców
 
 
Sprawdź pogodę dla:
 Podkarpacie
 
 
List Marka Ordyczyńskiego do wyborców
fot:Marek Ordyczyński
 
List Marka Ordyczyńskiego ...
Oceń

Szanowni Państwo, Przyjaciele i Znajomi, 

Już za kilka dni Polacy wybiorą nowy skład Sejmu RP. Zwracam się do Was jako jeden z kandydatów, prosząc o oddanie na mnie głosu. Wiem, że nie jest to łatwe aby spośród setek kandydatów wybrać jednego, któremu się zaufa i odda na niego głos.   Chcę więc podać główne motywy, które zdecydowały o moim starcie i sprawy, które będą mi bardzo bliskie, jeżeli zdobędę poselski mandat.

Podjęcie decyzji o starcie w wyborach nie było dla mnie łatwe. Niespełna rok wcześniej zostałem Radnym Sejmiku Województwa Podkarpackiego i sam uważałem, że to zbyt krótko by wystawić swoje nazwisko do ponownej wyborczej weryfikacji. Tak ja, jak i wielu moich przyjaciół uważałem, że najlepszym i jako Poseł sprawdzonym kandydatem jest Zbyszek Rynasiewicz, który jednak podjął decyzję o nieubieganiu się o następną kadencję w Sejmie. W tej sytuacji wiele osób mówiło mi, powinienem stanąć w wyborcze szranki a na pewno nie powinienem stanąć z boku. Tak też się stało i z perspektywy czasu widzę, że była to słuszna decyzja. Decyzja w imię odpowiedzialności za region,w którym od urodzenia mieszkam.

Każdego dnia spotykam wiele życzliwości ze strony setek ludzi, czy to w Powiecie Leżajskim, Rzeszowie, gdzie od 8-iu lat pracuję, czy mieszkańców całego Podkarpackiego Województwa, z którymi łączą mnie różnego rodzaju działania i formy współpracy.   Jeżeli zdobyłbym mandat poselski to głównie dedykowałbym go mieszkańcom mojego rodzinnego Leżajska i całego Leżajskiego Powiatu. Tak jak napisałem na moim głównym wyborczym bilbordzie znajdującym się na leżajskim rynku " Leżajsk zasługuje na WŁASNEGO Posła " i w to mocno wierzę, że jest to możliwe i moim zdaniem konieczne by Leżajsk uwierzył w siebie !   Sprawy gospodarki, rozwoju rolnictwa, przetwórstwa i stwarzanie możliwości tworzenia miejsc pracy nie tylko w Leżajskim Powiecie ale w całym Podkarpackim Województwie, to sprawy dla mnie najważniejsze.

Jako Poseł zabiegałbym o zrównoważony rozwój całego Podkarpackiego Województwa. W tym zadaniu bardzo przydatne będą moje dotychczasowe doświadczenia w 20 letnim okresie zawodowej pracy. W chronologicznej kolejności: Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku, Starostwo Powiatowe w Leżajsku, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Rzeszowie, gdzie pracuję do dnia dzisiejszego. Mam też doświadczenia w pracy samorządowej. Jak już wcześniej wspomniałem, jestem radnym Sejmiku Województwa Podkarpackiego a w latach 2010-2014 byłem radnym Rady Powiatu Leżajskiego. Moja praca często wykraczała poza Powiat Leżajski a nawet poza Polskę, ponieważ przez ponad 10 lat brałem udział w międzynarodowych projektach, których celem było przygotowanie Polski, samorządów wojewódzkich i lokalnych do realizacji programów unijnych wspierających rynek pracy i obszary wiejskie. To ogromy bagaż doświadzczeń, który jestem przekonamy może bardzo procentować w działalności poselskiej. Jeżeli, zechcą Państwo uzyskać więcej informacji o mojej pracy czy działalności samorządowej i społecznej, to zapraszam do odwiedzenia mojego profilu na facebooku.

Szanowni Państwo, proszę o głos w zbliżających się wyborach, za który będę wdzięczny!            Z wyrazami szacunku,                                                                                                                    

Marek Ordyczyński                                                                                                                  

lista nr 2 miejsce nr 8  

 
 
 
Wybierz gwiazdkę / ocenę (1 - 10):
 
Co ma największy wpływ na Twoją ocenę ?
Rozwiń
Przedstawiona treść jest interesująca
Przedstawiona treść jest zrozumiała
Przedstawiona treść jest przydatna
Przedstawiona treść ma wystraczającą długość
Żadne z powyższych
 
Pole uwagi nie jest wymagane:
 
Uwagi dotyczące treści:
 
  Za dużo znaków
Adres mail jest wymagany, jeśli zostało wypełnione pole uwagi:
 
Adres mail:
Proszę wypełnić pole adres mail. Błędny format adresu mail. Za mało znaków. Za dużo znaków.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)
Proszę zaznaczyć akceptację.
 
Przed wysłaniem
wprowadź kod z obrazka:
Proszę wprowadzić kod z obrazka. Za mało znaków. Za dużo znaków. Za mało znaków. Za dużo znaków.
 
Zmień obrazek
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PodkarpackieOK © 2010-2019  
Wszystkie teksty są chronione prawem autorskim
Informacje