0No authorization...
 
 
PodkarpackieOK
Aktualnie czytana treść:
O planach i kłopotach - spotkanie w Osicach
 
 
Sprawdź pogodę dla:
 Podkarpacie
 
 
O planach i kłopotach - spotkanie w Osicach
fot:um.tarnobrzeg
 
O planach i kłopotach - ...
Oceń

 

um.tarnobrzeg

Trwa sezon spotkań osiedlowych. W miniony weekend w domu ludowym spotkali się mieszkańcy Ocic. Spotkanie osiedlowe w Ocicach (18 października) było świetną okazją do zdobycia informacji o swoim osiedlu, głównie w aspekcie spraw inwestycyjno-remontowych na lata przyszłe oraz szansą na zgłoszenie problemów związanych z codziennym, osiedlowym życiem. Zebranie prowadził przewodniczący osiedla Jan Nowak, a wzięli w nim udział prezydent Grzegorz Kiełb, wiceprezydent Józef Motyka oraz naczelnicy poszczególnych wydziałów Urzędu Miasta.

Przewodniczący osiedla przedstawił plan prac na rok przyszły, w którym znalazł się m. in. remont ul. Błonie wraz z odwodnieniem i krawężnikami, dokończenie oświetlenia boiska sportowego, utwardzenie ul. Koniczynki i Żurawinowej. Dyskutowano, co i kiedy począć z fragmentem ul. Ocickiej, biegnącym w kierunku ul. Zamkowej, gdzie płyty notorycznie pękają i grożą uszkodzeniem samochodów czy też co zrobić z fantem, polegającym na tym, że plan zagospodarowania przestrzennego pozbawił części właścicieli fragmentów gruntu, które stały się pasem drogowym.

Wiele tematów wzbudziło wiele kontrowersji, a najbardziej emocjonujące okazały się: brak wykonania zjazdów do kilku domów przy ulicy Ocickiej, dzika zwierzyna „wyganiająca rolników z upraw” czy też dzikie wysypiska śmieci. – Jesteśmy po to, by Państwu pomagać. Drzwi naszych gabinetów są dla was otwarte – zapewniał prezydent Kiełb. Zaraz po zebraniu, wraz z mieszkańcami i naczelnikami, prezydent udał się w miejsca, w których zgłaszano najwięcej problemów, by jak najszybciej znaleźć ich rozwiązanie.

PSK/JL

 
 
 
Wybierz gwiazdkę / ocenę (1 - 10):
 
Co ma największy wpływ na Twoją ocenę ?
Rozwiń
Przedstawiona treść jest interesująca
Przedstawiona treść jest zrozumiała
Przedstawiona treść jest przydatna
Przedstawiona treść ma wystraczającą długość
Żadne z powyższych
 
Pole uwagi nie jest wymagane:
 
Uwagi dotyczące treści:
 
  Za dużo znaków
Adres mail jest wymagany, jeśli zostało wypełnione pole uwagi:
 
Adres mail:
Proszę wypełnić pole adres mail. Błędny format adresu mail. Za mało znaków. Za dużo znaków.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)
Proszę zaznaczyć akceptację.
 
Przed wysłaniem
wprowadź kod z obrazka:
Proszę wprowadzić kod z obrazka. Za mało znaków. Za dużo znaków. Za mało znaków. Za dużo znaków.
 
Zmień obrazek
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PodkarpackieOK © 2010-2019  
Wszystkie teksty są chronione prawem autorskim
Informacje