0No authorization...
 
 
PodkarpackieOK
Aktualnie czytana treść:
Time to Move po Kalendarz Europejski
 
 
Sprawdź pogodę dla:
 Podkarpacie
 
 
Time to Move po Kalendarz Europejski
fot:Biuro Prasowe WSIiZ
 
Time to Move po Kalendarz ...
Oceń

Już 17 października br. wystartuje konkurs Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct – Rzeszów przy WSIiZ w Rzeszowie, Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie, Gminnej Biblioteki Publicznej w Świlczy z siedzibą w Trzcianie oraz Urzędu Statystycznego w Rzeszowie, w którym do wygrania będą kolorowe kalendarze szkolne na rok 2017/2018.

Tegoroczna akcja "Kalendarz Europejski dla Ciebie" jest połączona z obchodami "Time to Move". Dzięki naszej akcji poznasz liczne możliwości wyjazdu za granicę, udziału w międzynarodowych projektach, poznawania Europy i zdobywania wartościowych doświadczeń.
 
I tak, od najbliższego wtorku, codziennie, przez 4 dni, na stronie Punktu będzie pojawiał się krótki tekst dotyczący programów unijnych (Erasmusa Plus, Europejskiego Korpusu Solidarności, EVS)  umożliwiających młodym ludziom podjęcie edukacji lub pracy, odbycia stażu lub wzięcia udziału w wolontariacie poza granicami Polski.

Na końcu każdego z tekstów zostanie umieszczone pytanie. Uważni czytelnicy, zwłaszcza uczniowie i nauczyciele, będą mogli zgłosić się z odpowiedzią na pytanie konkursowe do siedziby Punktu (budynek Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, przy ul. Sucharskiego 2), a także Głównej Biblioteki w Trzcianie, Filii Bibliotecznej w Świlczy, Filii Bibliotecznej w Bratkowicach, Filii Bibliotecznej w Rudnej Wielkiej oraz Urzędu Statystycznego (ul. Jana III Sobieskiego 10)  lub do jednej z następujących filii WiMBP: nr 3 na ul. Krzyżanowskiego 6, nr 4 na ul. Ofiar Katynia 15, nr 6 na ul. Podwisłocze 6, nr 7 na ul. Osmeckiego 51, nr 8 na ul. Okulickiego 3, nr 10 na Podchorążych 1, nr 15 na ul. Lwowskiej 16 (budynek Szpitala Wojewódzkiego nr 2), nr 16 na ul. Gromskiego 10c oraz w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży na ul. Słowackiego 11. Poprawne odpowiedzi będą nagradzane „Kalendarzami Europejskimi”. Pytania będą się także pojawiać w mediach społecznościowych PIE ED-Rzeszów (Facebook, Twitter).

Partnerami konkursu są Regionalny Punkt Informacyjny Eurodesk Polska w Rzeszowie, Centrum Dokumentacji Europejskiej w Rzeszowie oraz Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

- Wszystkie osoby, które nie wygrają Kalendarza, zachęcamy do śledzenia naszej strony http://www.europedirect-rzeszow.pl. Wkrótce informacje o kolejnej szansie na zdobycie "Kalendarza Europejskiego" – podsumowuje Sylwia K. Mazur, konsultantka PIE ED Rzeszów.

 
 
 
Wybierz gwiazdkę / ocenę (1 - 10):
 
Co ma największy wpływ na Twoją ocenę ?
Rozwiń
Przedstawiona treść jest interesująca
Przedstawiona treść jest zrozumiała
Przedstawiona treść jest przydatna
Przedstawiona treść ma wystraczającą długość
Żadne z powyższych
 
Pole uwagi nie jest wymagane:
 
Uwagi dotyczące treści:
 
  Za dużo znaków
Adres mail jest wymagany, jeśli zostało wypełnione pole uwagi:
 
Adres mail:
Proszę wypełnić pole adres mail. Błędny format adresu mail. Za mało znaków. Za dużo znaków.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)
Proszę zaznaczyć akceptację.
 
Przed wysłaniem
wprowadź kod z obrazka:
Proszę wprowadzić kod z obrazka. Za mało znaków. Za dużo znaków. Za mało znaków. Za dużo znaków.
 
Zmień obrazek
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PodkarpackieOK © 2010-2019  
Wszystkie teksty są chronione prawem autorskim
Informacje